#1 2009-07-02 18:08:17

error

Administrator

Skąd: Słupca [Wlkp.]
Zarejestrowany: 2006-07-27
Posty: 569

i po zwiedzaniu.

cieszę się że udało nam się ożywić forum choć na chwilę. co prawda brało w tym udział kilka osób, ale cóż. takie życie. miałem nadzieję zachęcić młodych TiRowców do forumowej działalności, reaktywować tych trochę starszych. udało się jak każdy widzi. uważam więc, że dla tych kilku osób forum w dotychczasowej formie nie ma racji bytu. nic na siłę. jednak myślę, że szkoda opuszczać to miejsce, w którym przeżyliśmy sporo miłych i ciekawych chwil. i choć nie zawsze było wesoło to zapewne każdy znalazł tutaj odrobinę radości.

choć forum kończy pewien etap swej działalności, to jednak nie kończy swego istnienia. zapraszam wszystkich i zachęcam do dalszego forumowego życia, do "nowego świata" http://www.tirowcy.pun.pl/viewforum.php?id=43. bez narzuconych działów i podziałów. może ktoś będzie chciał się czymś podzielić, może będzie miał ochotę podyskutować, może pojawi się jakaś propozycja wspólnego spotkania, wyjazdu (na przykład w Góry Stołowe ) mam nadzieję, że się uda coś zorganizować, pogadać.

dziękuję wszystkim za te prawie trzy lata wspólnej zabawy, dyskusji, czasem kłótni, czasem śmiechu. choć wielu nas nie było i choć przeżywaliśmy wzloty i upadki, to cieszę się bardzo że wpadłem kiedyś na pomysł powołania do życia tego forum. było na prawdę miło. co nie znaczy oczywiście że nie może być miło nadal pozdrawiam wszystkich i do zobaczenia. czy to tutaj, czy gdzieś na żywo. trzymajcie się ciepło i odwiedzajcie czasem to miejsce.....


Jak ktoś ma ochotę na archiwum forum to zapraszam do mnie..


TiR not dead!!!!!!!!

Offline

 

#2 2009-07-05 11:42:42

zidane

Elita

Zarejestrowany: 2006-08-06
Posty: 168

Re: i po zwiedzaniu.

Ja chciałbym podziękować koledze Tomkowi za stworzenie i ciągłe ulepszanie tego forum a pozostałym użytkownikom za wspólne dyskusje. Trzymajcie się.
P.S. Skoro miałem rację w ostatniej(burzliwej) dyskusji to kiedy widzimy się w Poznaniu?

Offline

 

#3 2009-07-05 14:00:23

jaroo

Prezes - moderator

2077001
Skąd: Skarżysko/Poznań
Zarejestrowany: 2006-07-28
Posty: 556

Re: i po zwiedzaniu.

wczoraj...

przyłączam się do podziękowań (na forum, mimo że kolega Tomek siedzi właśnie metr ode mnie)

ja się jednak obawiam spotykać pod pręgieżem bo może ktoś będzie chciał przywrócić mu dawną funkcję i mnie tam...

Ostatnio edytowany przez jaroo (2009-07-05 14:04:32)


R.I.P.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
RFA: Juancho Hernangomez więcej porad tutaj internet bezprzewodowy stryszawa gończy polski waga mieszkania Poznań bez pośredników